Pracownicy

 

 

Sukces naszej firmy zawdzięczamy pracownikom. To dzięki ich kompetencji, zaangażowaniu w dążeniu do wyznaczonych celów nasza firma rozwija się i umacnia swoją pozycję na rynku. Wszystkich nas łączy ambicja, chęć sukcesu i pełne zrozumienie zachodzących procesów.
Przez naszych specjalistów dokonywana jest staranna ocena surowców, co gwarantuje wysoką i powtarzalną jakość produktów finalnych. Pracownicy Działu Rozwoju Produktu, zakupów, technologii śledzą i wnikliwie analizują oferty nowych surowców pojawiających się na rynku. Oceniają ich potencjalną przydatność w już wytwarzanych i w nowo projektowanych produktach. Pozwala to na wyselekcjonowanie najlepszych surowców z całego świata - z korzyścią dla wszystkich naszych odbiorców.

 

Serwis technologiczny Fleischmannschaft tworzą eksperci najwyższej klasy - wyspecjalizowani w komponowaniu optymalnych zestawów mieszanek przyprawowych oraz funkcjonalnono-przyprawowych. W oparciu o najnowsze zdobycze nauki proponują oni przedstawicielom zakładów najkorzystniejsze rozwiązania. Efektem codziennej pracy naszych technologów jest sukces rynkowy współpracujących z nami przetwórców mięsa i ryb.