Zakres działalności

Nasz zakres działalności

to profesjonalna obsługa klienta

 

Produkujemy wysokiej klasy mieszanki przypraw
oraz komponujemy mieszanki

funkcjonalno – przyprawowe przeznaczone

dla przetwórstwa spożywczego, w tym głównie mięsnego i rybnego.

Dla przetwórstwa mięsnego oferujemy produkty do wyrobu wędzonek, kiełbas, produktów blokowych i wędlin podrobowych.

Dla przetwórstwa rybnego proponujemy produkty przeznaczone do solenia i marynowania ryb, a także emulgatory i kompozycje przyprawowo-smakowe.

mag

domenu

W ostatnich latach naszą ofertę rozszerzyliśmy o produkty marki DoMenu® dedykowane dla gastronomii w tym monoprzyprawy, mixy przypraw, marynaty, zupy, sosy, sosy sałatkowe i dipy.

 

W ofercie marki   DoMenu®  znajdują się również propozycje produktów dla zakładów mięsnych , które produkują dania gotowe, mięsa kulinarne i mięsa na grilla.

 

Zdobyte doświadczenie, badania rynku
i preferencji konsumentów, wykorzystywanie nowoczesnych technologii pozwala nam w pełni odpowiadać na sygnały płynące ze strony Klientów. Tworzone przez naszą firmę praktyczne narzędzia w postaci optymalnie dopasowanych do potrzeb Klientów produktów oraz wykwalifikowanego serwisu technologicznego gwarantują udaną współpracę na każdym możliwym poziomie. Gorąco zachęcamy potencjalnych kontrahentów do sprawdzenia naszej oferty!

karton

seminarium

Oprócz produkcji mieszanek zajmujemy się działalnością, która ma na celu szeroko rozumianą edukację. Organizujemy m.in. seminaria
i sympozja tematyczne dla odbiorców krajowych i zagranicznych, podczas których nasi specjaliści dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem zawodowym.

 

Zdobyte doświadczenie, badania rynku i preferencji konsumentów, wykorzystywanie nowoczesnych technologii pozwala nam w pełni odpowiadać na sygnały płynące ze strony Klientów. Tworzone przez naszą firmę praktyczne narzędzia w postaci optymalnie dopasowanych do potrzeb Klientów produktów oraz wykwalifikowanego serwisu technologicznego gwarantują udaną współpracę na każdym możliwym poziomie. Gorąco zachęcamy potencjalnych kontrahentów do sprawdzenia naszej oferty!